Josef Jarolímek

Komunikační systém Aastra BusinessPhone dříve Ericsson

Aastra přebrala od společnosti Ericsson divizi, která byla zaměřena svými produkty na podnikový trh. Aastra je společností, která se zabývá výhradně podnikovým trhem a společně s firmou Ericsson věří, že právě svým zaměřením na užší segment zákazníků bude moci poskytovat nejlepší produkty jak z portfolia Ericsson tak Aastra. Jedná se především o pobočkové ústředny a související produkty včetně kontaktních center.

Komunikační systém Aastra BusinessPhone

Komunikační systém BusinessPhone zahrnuje mobilní řešení pro vaše zaměstnance jak v kancelářích tak také v terénu, IP telefonii, DECT systémy, nejrůznější podporu pro předávání zpráv (Messaging) a dále plnohodnotné řešení call center, kontaktních center, hotelových služeb.

BusinessPhone je dlouhodobě jedním z nejlépe prodávaných telefonních systémů. Jde o konvergovaný komunikační systém až do cca 500 poboček. Všechny systémy Ericsson jsou založeny na IP technologii, která vám umožní zvolit si libovolnou kombinaci pevných analogových, digitálních, mobilních nebo IP poboček, nebo i přechod na čisté IP řešení. V každém případě zaručují špičkovou stabilitu i kvalitu zvuku a přitom můžete využívat veškerou funkčnost pobočkové ústředny svého stávajícího systému. Můžete vytvořit levný systém hlasové a video komunikace a snížit účty za telefon například využitím IP networking pro připojení k dislokovaným pracovištím prostřednictvím firemní sítě.

Komunikační systémy se nabízí v řadě variant:

  • BusinessPhone Compact
  • BusinessPhone 50
  • BusinessPhone 250
  • BusinessPhone128i (instalace do serverového stojanu)

varianty konstrukce Ericsson - Aastra Dialog 4225 sekretářské a operátorská pracoviště IP telefon Ericsson - Aastra Dialog 5446 - barevný dotykový displej BusinessCordless - integrovaný bezdrátový systém DECT/GAP

Řada komunikačních systémů ERICSSON zahrnuje systémy Business Phone a MD Evolution pro malé a střední podniky a organizace, požadující od 8 do 500 účastníků a systémy Consono MD110 a MX-ONE pro podniky až do 30.000 účastníků.

Know-how Ericssonu se po uzavření dohody stalo též součástí obchodu Aastry. Závazky vůči koncovým zákazníkům po uzavření dohody plně přebrala Aastra. Aastra neplánuje přerušit podporu žádného produktu, služby nebo podpory v současném portfóliu.

Katalogové listy ke stažení ve formátu PDF

Komunikační systémy BusinessPhone 50, 250 a 128
BusinessPhone VoIP

Webdesign Plzeň, Tvorba www stránek - VPsystem