Josef Jarolímek

Domovní komunikace FERMAX

Domovní telefony a videotelefony pro malé byty i rozsáhlé administrativní a průmyslové komplexy.

Přístupové a docházkové systémy Fermax nabízí produkty špičkových světových výrobců pro komplexní realizaci systémů elektronické kontroly vstupu i docházkových systémů. Výrobků domovní komunikace Fermax zahrnují identifikační zařízení (čtečky - převážně bezkontaktní a biometrické), dále přístupové řídicí jednotky a docházkové terminály, elektrické a elektromagnetické zámky, softwarové prostředky pro správu systémů a v neposlední řadě i podpůrné prvky a technologie, např. tiskárny pro potisk plastových karet.

Výrobky pro domovní komunikaci Fermax se vždy snaží reflektovat aktuální trendy v přístupových systémech a reagovat na nabídku nových technologií renomovaných světových výrobců. Mezi technické "lahůdky" nových technologií patří špičkový biometrický systém pro vyhodnocování charakteristik obličejů 3D Vision.

Díky dlouholeté praxi v domovní komunikaci jsem schopen Vám nabídnout komplexní služby s maximální možnou podporu v podobě spolupráce na projektové přípravě, supervize instalace, nainstalování a nakonfigurování softwarových produktů, zaškolení instalačních techniků i koncových uživatelů nebo technické podpory pro všechny nabízené produkty a to jak samotným výběrem nejvhodnější technologie, tak i vlastní projekce, instalace a zprovoznění přístupového nebo docházkového systému, což vyžadující v mnoha případech detailní znalosti jednotlivých technologií i režimových opatření.

Domovní komunikace Fermax

Webdesign Plzeň, Tvorba www stránek - VPsystem