Josef Jarolímek

Strukturované kabelážní systémy, měření s protokolem, optické kabely, svařování - správa serveru Windows, Linux a uživatelského SW i HW

Zajišťujeme komplexní služby od návrhu sítě až po implementaci sítí LAN/WAN založené na technologii TCP/IP. Nabízím výběr přenosových technologií, směrování, výběr vhodných aktivních prvků, serveru, pracovních stanic a rovněž řešení všech nestandardních a specifických požadavků klienta.

Strukturovaná kabeláž tvoří základní prvek infrastruktury moderních lokálních počítačových sítí, ale je také používána pro propojení telefonů. Kabeláž je budována na základě doporučení a norem.

Optické kabely - kromě velké přenosové rychlosti je další velkou výhodou optických vláken jejich naprostá necitlivost vůči elektromagnetickému rušení (což je velmi důležité např. v průmyslových aplikacích). Výhodou je také velká bezpečnost proti odposlechu, malý průměr a malá hmotnost optických kabelů. Poněkud problematičtější je spojování jednotlivých vláken, technologie jejich lepení či svařování však již jsou v praxi dostatečně zvládnuty.

Strukturované kabelážní systémy Strukturované kabelážní systémy Strukturované kabelážní systémy Strukturované kabelážní systémy

Katalogové listy ke stažení ve formátu PDF

Katalog Nexans 2008

Webdesign Plzeň, Tvorba www stránek - VPsystem